חולצות עבודה

ווירטק בגדי עבודה מציעה מגוון בגדי עבודה בטיחותיים לרוב ענפי המשק. אצלנו תוכלו למצוא חולצות עבודה מודפסות. הכוונה היא חולצות עבודה מודפסות, חולצות עבודה ממותגות. וכמו כן אתה יכול למצוא נעלי עבודה במגוון צבעים, מידות ולמגוון שימושים ותחומים. עם ברזל או בלי ברזל כדי להגן על העובד מפני נפילות של כל מיני דברים כבדים על הרגליים בעצם לשמור על העובדים שלכם.

אז מה חשוב בעצם כשאתם בוחרים חולצות ממותגות לעובדים או חולצות עבודה מודפסות.

מה חשוב לדעת לפני  שאתם קונים את החולצות לעובדים שלכם. חולצות עבודה איכותיות מה הכוונה.

כשאומרים איכותיות מדובר בעצם בחולצות עבודה שיחזיקו לאורך זמן שלא יתכווצו בכביסה ולא ירד להם ההדפס. שהחולצה תחזיק לאורך זמן ושהכל יהיה כמו שצריך. איך אתם בודקים את זה? אתה צריך לבדוק את מידת צפיפות הבד, אתם צריכים לבדוק את איכות ההדפסה ולראות בעצם דוגמאות לפני שאתם מבצעים רכישת חולצות עבודה.

מה הכוונה צפיפות הבד כשאתם קונים חולצות עבודה מודפסות לעובדים שלכם 

צפיפות הבד זה אומר בעצם כמה משקל יש במטר מרובע, לצורך דוגמה אנחנו מספקים חולצות שהצפיפות שלו היא 190 גרם למטר מרובע. זה אומר שאיכות הבד היא מאוד מאוד גבוהה. כמו כן אנחנו היצרנים ולפני תקופה סיפקנו חולצות עבודה במשקל של 220 גרם למטר מרובע. החסרונות של חולצות עבודה של 220 גרם, זה חולצות מאוד מאוד עבות שיכולים להיות חולצות חורף לעובדים, ומה שקורה, לעובדים שעובדים בשמש זה מאוד חם  ולא נוח לעומת עובדים שעובדים בטמפרטורה נמוכה יותר. עם הזמן עלינו על השיטה, החולצות המושלמות לעובדים הן חולצות במשקל של 190 גרם למטר מרובע. הן לא מתכווצות בכביסה, ההדפס לא יורד והן מחזיקות מעמד לאורך זמן רב.

כתבו לכם חוק!

"לא קונים חולצות עבודה מודפסות שהם פחות מ-190 גרם" כמובן לבדוק אם זה כותנה או פוליאסטר, שגם זה אתם צריכים לבדוק ולדעת אם העובדים שלכם צריכים כותנה אז מצויין, כי זה נוח ומבד נושם, פוליאסטר לעומת זאת הוא בד שלא נושם, אז גם את זה צריך לקחת בחשבון את הדברים שחשובים לכם וחשובים לעובדים שלכם הן מבחינת הטמפרטורות שאתם עובדים בהן, או אם אתם עובדים ליד כימיקלים, אם עובדים בשמש או במקום קריר. כל הדברים האלה צריך לקחת בחשבון כשבוחרים חולצות עבודה מודפסות.

חולצות עבודה מודפסות מה ההבדל בין דפוס משי, דפוס רקמה והדפסה דיגיטלית?

דפוס משי, באמצעות צבע שמוטבע על החולצה באמצעות גלופה בצורת שבלונה שאותה יוצרים באמצעות כלים מאוד מיוחדים. יש באפשרותכם לראות איך מייצרים את השבלונה הזאתי, את השבלונה הזאתי אנחנו בעצם מניחים על בד, באמצעות צבע בד אנחנו מטמיעים את הלוגו שלכם או את מה שאתם רוצים להדפיס על חולצה/ על בד, הדפסת משי לא יורדת בכביסה.

דפוס רקמה, מה זה בעצם

להבדיל מדפוס משי, דפוס קרמה זה בעצם תפירה של לוגו על בד באמצעות חוטי תפירה. באמצעות תוכנה ממוחשבת מאוד מאוד מקצועית ניתן להדפיס את הלוגו שלכם באיכות גבוהה מאוד ישירות על הבד, מה שהוא אומר שדפוס קרמה לעולם לא ירד מהחולצה. לכל הדעות, דפוס רקמה נותן מראה מקצועי ויוקרתי עבור בית העסק שלכם.

לסיכום לפני בחירת חולצות עבודה מודפסות (או מכנסי עבודה) צריכים לבדוק את איכות הבד, לבדוק את איכות ההדפסה ולהבין לעומק מהי המטרה שלכם, מהו האקלים שבו העובדים שלכם הולכים להשתמש בגדי עבודה האלה, איך הם הולכים לייצג אותכם, ומה הדפס על הבגדים האלה אמור להעביר לסובבים, פרסום רגיל או מוטו של העסק שלכם. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *