מכנסי עבודה

מכנסי עבודה

ווירטק מכנסי עבודה משווקת מגוון מכנסי עבודה בטיחותיים לרוב ענפי המשק. אצלנו תוכלו למצוא מכנסי עבודה עם הדפס לוגו. הכוונה היא מכנסי עבודה עם הדפס לוגו, מכנסיים מכנסי עבודה עם הדפס. וכמו כן אתה יכול למצוא נעלי עבודה במגוון צבעים, מידות ולמגוון שימושים ותחומים. עם מגני ברכיים או בלי מגני ברכיים כדי להגן על העובד מפני נפילות של כל מיני דברים כבדים על הרגליים בעצם לשמור על העובדים שלכם.

אז למה חשוב לשים לב כשאתם בוחרים מכנסיים ממותגים לעובדים או מכנסי עבודה עם הדפס לוגו.

מה מאוד חשוב לשים לב לדעת לפני  שאתם רוכשים את המכנסיים לעובדים שלכם. מכנסיים מכנסי עבודה איכותיים מה הכוונה.

כשאומרים איכותיות מדובר בעצם ב-מכנסי עבודה שיחזיקו לאורך זמן שלא יתכווצו בכביסה ולא ירד להם ההדפס. שהחולצה תחזיק לאורך זמן ושהכל יהיה כמו שצריך. איך אתם בודקים את זה? אתה צריך לבדוק את מידת צפיפות הבד, אתם צריכים לבדוק את איכות ההדפסה ולראות בעצם דוגמאות לפני שאתם מבצעים רכישת מכנסיים מכנסי עבודה.

מה הכוונה צפיפות הבד כשאתם רוכשים מכנסי עבודה עם הדפס לוגו שלכם 

צפיפות הבד זה אומר בעצם כמה משקל יש במטר מרובע, לצורך הדוגמא אנחנו מספקים מכנסיים שהצפיפות שלו היא 190 גרם למטר מרובע. זה אומר שאיכות התפירה והבד היא מאוד מאוד גבוהה. כמו כן אנחנו היצרנים ולפני תקופה סיפקנו מכנסיים מכנסי עבודה במשקל של 220 גרם למטר מרובע. החסרונות של מכנסיים מכנסי עבודה של 220 גרם, זה מכנסיים מאוד מאוד עבות, ומה שקורה, לעובדים שעובדים בשמש זה מאוד חם  ולא נוח לעומת עובדים שעובדים בטמפרטורה נמוכה יותר. עם הזמן עלינו על השיטה, המכנסיים המושלמות לעובדים הן מכנסיים במשקל של 190 גרם למטר מרובע. הן לא מתכווצות בכביסה, ההדפס לא יורד והן מחזיקות מעמד לאורך זמן רב.

עוד יתרון שאני יכולה לראות ב מכנסי עבודה זה עצם הזכות להיות החברה שאתה עובד בה שכולם לובשים את אותו מכנסיים בכולם יש מכנסי עבודה שנראים אותו הדבר וזה איזה שהיא שייכות לחברה שבה אתם עובדים ונמצאים בהו ככה הרבה יותר קל לזהות אותכם כי רואים של כולכם שאלת אותה מכנסי עבודה זה עוד יתרון שאני יכולה לראות למה להביא לעובדים שלכם.

אז כתבו לכם חוק! "לא רוכשים מכנסי עבודה עם הדפס לוגו שהם פחות מ-190 גרם" כמובן לבדוק אם זה כותנה או פוליאסטר, שגם זה אתם צריכים לבדוק ולדעת אם העובדים שלכם צריכים כותנה אז מצויין, כי זה נוח ומבד נושם, פוליאסטר לעומת זאת הוא בד שלא נושם, אז גם את זה צריך לקחת בחשבון את הדברים שמאוד חשוב לשים לבים לכם ומאוד חשוב לשים לבים לעובדים שלכם הן מבחינת הטמפרטורות שאתם עובדים בהן, או אם אתם עובדים ליד כימיקלים, אם עובדים בשמש או במקום קריר. כל הדברים האלה צריך לקחת בחשבון כשבוחרים מכנסי עבודה עם הדפס לוגו.

בגלל שיש לנו ניסיון בתחום של בגדי עבודה כבר תקופה של 10 שנים אנחנו למדנו בדיוק איך לתפור את מכנסי  עבודה שיוכלו לעמוד בכל סוגי העבודה זאת אומרת שאם אדם יעבוד בעבודה שדורשת התכופף הוט הרבה תזוזה עם הרגליים המכנס העבודה יעמדו בזה כי הם פורים בצורה חזקה מאוד כפרה נו את זה בדיוק בשביל זה שזה פשוט יעמוד בכל סוג של עבודה שיכולה להיות התפרים של מכנסי עבודה נורא חזקים ונורא עמידים בפני כל דבר ואין סיבה לא לקנות את המכנס העבודה שלנו

מכנסי עבודה עם הדפס לוגו מה ההבדל בין דפוס משי על מכנסי עבודה, לדפוס רקמה על מכנסי עבודה או הדפסה דיגיטלית?

דפוס משי על מכנסי עבודה, באמצעות צבע שמוטבע על החולצה באמצעות גלופה בצורת שבלונה שאותה יוצרים באמצעות כלים מאוד מיוחדים. יש באפשרותכם לראות איך מייצרים את השבלונה הזאתי, את השבלונה הזאתי אנחנו בעצם מניחים על בד, באמצעות צבע בד אנחנו מטמיעים את הלוגו שלכם או את מה שאתם רוצים להדפיס על חולצה/ על בד, הדפסת משי לא יורדת בכביסה.

דפוס רקמה על מכנסי עבודה, מה זה בעצם. להבדיל מדפוס משי על מכנסי עבודה, דפוס קרמה זה בעצם תפירה של לוגו על בד באמצעות חוטי תפירה. באמצעות תוכנה ממוחשבת מאוד מאוד מקצועית ניתן להדפיס את הלוגו שלכם באיכות גבוהה מאוד ישירות על הבד, מה שהוא אומר שדפוס קרמה לעולם לא ירד מהחולצה. לכל הדעות, דפוס רקמה על מכנסי עבודה נותן מראה מקצועי ועשיר עבור בית העסק שלכם.

לסיכום לפני בחירת מכנסי עבודה עם הדפס לוגו צריכים לבדוק את איכות התפירה והבד, לבדוק את איכות ההדפסה ולהבין לעומק מהי המטרה שלכם, מהו האקלים שבו העובדים שלכם הולכים להשתמש מכנסי עבודה האלה, איך הם הולכים לייצג אותכם, ומה הדפס על הבגדים האלה אמור להעביר לסובבים, פרסום רגיל או מוטו של העסק שלכם. בהצלחה!

מכנסי עבודה מחיר...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *